Rubrika ‘Aktuální zprávy’

Je nová Scala nejlepším vozem z dílen Škoda?

Pondělí, 24th Červen, 2019

auto-novinky.cz_auto-poly_cz_nahledovy

Automobilky po celém světě se neustále předhánějí o nové zákazníky, a proto samozřejmě mnohem více vycházejí vstříc jejich konkrétním přáním v rámci nových modelů ze svých dílen. Pozadu samozřejmě nezůstává ani mladoboleslavská škoda pod křídly německého Volkswagenu, která v posledních měsících představila veřejnosti nový vůz, který je pro českou značku v mnoha ohledech naprosto revoluční. Liší se nejen tvary, ale také jednotlivými komponenty v základní výbavě. Proč by právě Škoda Scala měla budit vaši pozornost?

Nadstandardní základní výbava a neotřelý design

Škoda se rozhodla svůj nejnovější model Scala vytvořit v duchu elegance a dynamických tvarů. Za zmínku stojí také přístrojovka dle konceptu VISION RS, což je v kombinaci s vozidly Škoda naprostým unikátem. Zásadním bonus je bezesporu také kvalita použitých materiálů. Vůz je v hojném počtu tvořený měkčenými plasty a propracovanými detaily. Nová Škoda Scala ovšem není pouze o designové stránce, v základní výbavě toho totiž nabízí na rozdíl od modelů předchozích mnohem více. Hlavně se jedná o:

  • klimatizaci
  • přední i zadní LED svítilny a mlhové světlomety
  • infotainment
  • elektricky nastavitelná zpětná zrcátka s vyhříváním
  • automatické zapínání potkávacích světel
  • asistenta rozjezdu do kopce, asistenta hlídání jízdního pruhu
  • palubní počítač, systém sledování prostoru před vozem, detekci chodců

Na kolik nás nová Škoda Scala přijde?

Výše zmíněnou skvělou výbavu můžete navíc kombinovat s motory 1.0 TSI dostupným o výkonu 70 či 85 kW, patnáctistovkou TSI  o výkonu 110 kW, turbodiesel 1.6 TDI (85 kW) a také ve verzi na CNG. Pokud bychom se podívali na ceník Škody Scala a zaměřili se na čistý základ v kombinaci s motorem 1.0 TSI při výkonu 70 kW, čeká nás příjemný pohled na sumu 394 900 Kč. Se zvyšujícími se nároky na motorizaci a výbavu pak samozřejmě ceny stoupají.


  

Ostrý Hyundai i30 Fastback N vstupuje na český trh

Neděle, 9th Prosinec, 2018

foto-i30-fastback-n-uvedeni-na-cesky-trh-152a

Hyundai i30 N, první vysokovýkonný vůz divize N zaznamenal nejen v Čechách, ale po celé Evropě grandiózní úspěch, o čemž svědčí celá řada ocenění, kde je nyní nejaktuálnější „Sportovní vůz roku“ podle čtenářů časopisu Auto Bild. Kvůli enormní poptávce musel být výrobní plán v Nošovicích za první pololetí 2018 dokonce ztrojnásoben.

Úspěch modelu i30 N je pro nás důkazem, že zde existuje silná poptávka po kvalitních sportovních vozech za příznivou cenu. S příchodem modelu i30 Fastback N budou mít nyní zákazníci u nás na výběr další atraktivní karosářskou variantu, která nabídne ještě lepší aerodynamiku, větší prostor a jedinečné potěšení z jízdy. Zákazníky jistě potěší, že se nejedná o ryze sportovní vůz, ale také o praktické auto, vhodné pro každodenní užití.uvedl Jan Pohorský, specialista komunikace Hyundai Motor Czech.

Zcela nový i30 Fastback N je prvním opravdu ostrým pětidveřovým kupé v segmentu C. Stejně jako verze i30 N liftback je vybaven prověřeným zážehovým motorem o objemu 2,0l, který nabídne výkon 250 koní ve standardní verzi a 275 koní ve verzi Performance. Vůz kombinuje sofistikovaný a elegantní design modelu i30 Fastback s výkony a radostí ze strhující jízdy pětidveřového modelu i30 N.

Nový model je vybaven jedinečnými sportovními stylistickými prvky, jako je dobře známý přední nárazník z pětidveřového i30 N, leskle černý zadní spoiler, jedinečný zadní nárazník včetně trojúhelníkového zadního mlhového světlometu, kola z lehké slitiny a boční prahy N. Oba modely i30 N i i30 N Fastback jsou vyráběny v Nošovicích u Frýdku-Místku.

Hyundai vychází vstříc i zákazníkům, kteří přímo nepožadují plnokrevný sporťák, ale rádi by svůj vůz vybavili atraktivními sportovními prvky. To umožňuje nový stupeň výbavy s názvem „N Line“. Zákazníci si mohou nyní vybavit model Hyundai i30 Fastback dynamickými stylistickými prvky a technickými úpravami, které optimalizují jízdní vlastnosti. Stupeň výbavy „N Line“ zahrnuje mimo jiné prvky vnějšího a vnitřního designu, převzaté z řady vysokovýkonných modelů Hyundai N. Sportovní vzhled završuje vyvážené nastavení podvozku a odpružení, které umožňuje ještě sportovnější zážitky z jízdy.

Zdroj:hyundai.cz

foto-i30-fastback-n-uvedeni-na-cesky-trh-152d

foto-i30-fastback-n-uvedeni-na-cesky-trh-152h

foto-i30-fastback-n-uvedeni-na-cesky-trh-152g


  
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...284 285 286 Další