Autopůjčovny

europcarAutopůjčovna Europcar, která je na českém území v zastoupení Czech Rent Car s.r.o, je mezinárodně uznávanou autopůjčovnou, která má pobočky ve více než 100 zemích po celém světě. Na každém důležitém světovém letišti najdete autopůjčovnu Europcar.

Vozový park autopůjčovny Europcar nabídne výběr z více než 250 000 vozů, které si můžete vyzvednout na  2997 stanicích po celé zeměkouli.

12 milionů spokojených zákazníků v roce 2008 je důkazem toho, že u autopůjčovny Europcar se Vám dostane té nejkvalitnější péče. Jinak by ani nemohla získat ocenění World Travel Award 2008 jako nejlepší světová autopůjčovna.

Všechny vozy v držení autopůjčovny Europcar jsou průměrného stáří půl roku a jsou pravidelně kontrolovány, takže se o bezpečnost sebe a své rodiny nemusíte bát.

Autopůjčovna Europcar rovněž nabízí řadu doplňkových služeb, jako je zapůjčení řidiče – kdo chce během jízdy pracovat, či jen tak relaxovat, nyní může. Nonstop asistenční služba je rovněž samozřejmostí. Jedete-li na cestu například do většího města, nabízí se Vám možnost zapůjčit si GPS navigaci. Autopůjčovna Europcar Vám přistaví zapůjčený vůz prakticky kam chcete a vrátit jej můžete v jakékoli evropské pobočce.

Zkrátka a dobře, Europcar zcela dostává svému sloganu, který zní: „S námi si nepůjčujete jen auto.“

 

Centrální vysavače – užiteční pomocníci

Také tak neradi uklízíte, a především vysáváte? Pak zřejmě vysáváte ještě pomocí běžného vysavače, že? Ano, pomocí toho, který se všude plete, je hlučný, neskladný, a část prachu vyfukuje zpět do místnosti.

Víte ale, že již před čtyřiceti lety byl v USA a Kanadě vyvinut systém, který vám vysávání dokáže významně usnadnit? Možná jste o něm ještě neslyšeli, protože se používá především v zemích za oceánem, ale postupně začíná pronikat i k nám. Jde o takzvané centrální vysavače, a jednou z prvních firem, která je začala vyrábět byla firma Husky.

Co to jsou centrální vysavače?

Centrální vysavače jsou systémem usnadňujícím úklid. Centrální sací jednotka, umístěná v technické části domu, je potrubím propojena s celým domem. Ve stěnách místností jsou jen vyústění zásuvek, do kterých se zapojuje hadice. Hadice centrálního vysavače je dostatečně dlouhá, pružná a lehká tak, aby umožnila pohodlně vysát celou místnost.

Po zapojení hadice se spustí vysávací jednotka umístěná v technické místnosti, a vy tak můžete pohodlně vysávat. Bez toho, abyste za sebou tahali těžký ruční vysavač na eletrické šňůře. Vysávání s centrálním vysavačem je tiché (slyšíte jen slabé šumění hadice) a hygienické, protože centrální vysavače nevyfukují zpět do místnosti žádný prach. Veškerý prach se dostane k centrální sací jednotce, a částečky, které nezachytí její filtr, jsou vyfouknuty ven, mimo objekt.

Husky, centrální vysavače s tradicí

Jak již bylo řečeno, firma Husky dodává centrální vysavače na trh již přes 40 let. Po celou tuto dobu své výrobky neustále zdokonaluje a vymýšlí nové a nové technologie. Není tedy divu, že si po celém světě stačila získat tisíce spokojených zákazníků, pro které je nyní uklízení téměř radostí.