Maserati Ghibli získalo ocenění za design

Maserati-Ghibli-GranSport-MY18-02

Model Ghibli získal první místo v hlasování čtenářů německého motoristického časopisu auto motor und sport.

Ocenění „autonis – nejlepší designová novinka roku“, jehož vítěz je volen čtenáři uznávaného německého motoristického časopisu auto motor und sport, odráží skvělé designérské schopnosti značky. V letošním ročníku zvítězil ve vyšší třídě model Maserati Ghibli s více než 20 % z celkových 11 990 hlasů. Celkem čtenáři vybírali ze zhruba 90 modelů.

Exkluzivní manažerský sedan má v nabídce modelů značky Maserati významnou pozici. Sportovní čtyřdveřový vůz velkou měrou přispěl k úspěchu automobilky ve světě. Díky liniím, které připomínají spíše kupé, a velkou mřížkou chladiče inspirovanou legendárním Maserati A6 GCS Berlinetta získává vzhled vozu výraznou dynamičnost.

2018-Maserati-Ghibli-Rear

Model Ghibli navrhlo studio Maserati Centro Stile v Turíně. Po uvedení verzí GranSport a GranLusso mají zákazníci možnost si ještě více přizpůsobit vůz svému vkusu.

Design v případě Maserati vždy hraje klíčovou roli. Nesmírně nás těší, že čtenáři časopisu auto motor und port to potvrdili volbou našeho nejprodávanějšího modelu Ghibli,říká Piergiorgio Cecco, generální ředitel společnosti Maserati v Německu, který převzal ocenění včera večer při slavnostním vyhlášení výsledků ve Stuttgartu.

Cecco také dále zdůraznil:Maserati je celosvětově uznávaným příkladem vytříbené italské estetiky. V našem stylu se snoubí elegance se sportovním duchem a špičkovou řemeslnou dovedností.

d92a6bad42c3c06bbd78d0265d3c4ffe

Zdroj: scuderiapraha.cz


  

Tags: , , ,

Comments are closed.