Zcela nový Hyundai KONA: vyjádří Vaši osobnost

2018-Hyundai-Kona-front-three-quarter-in-motion

– nabízí odvážný design s ostrými rysy, dvojitými světlomety LED, dvoubarevnou střechou a výběrem deseti osobitých barev karoserie
– chluví se barevným prošíváním na sedadlech a volantu, ale i ozdobnými prvky kolem výdechů ventilační soustavy
– pohon všech kol, převodovka 7DCT a nejmodernějšími motory Hyundai, včetně přeplňovaných zážehových jednotek
– nový kombinovaný průhledový displej s nejlepším jasem ve své třídě
– informační a zábavní systém Display Audio umožňuje cestujícím používat Apple CarPlay a Android Auto na sedmipalcovém displeji
– highendový audiosystém Krell s osmi reproduktory a zesilovačem poskytuje všem cestujícím kvalitu zvuku jako v koncertním sále

Zcela nový KONA je skutečné SUV s odvážným a progresivním designem, prémiovou výbavou, dostupnou konektivitou a nejmodernější bezpečnostní technikou. Vyjadřuje životní styl moderních městských zákazníků a je suverénním vyjádřením osobnosti svého majitele: Řiďte jej, definujte jej.

male-suv-hyundai-kona-kompletne-odhaleno-nove-fotografie-a-informace-id3412_04Odvážný exteriér s ostrými rysy

Dominatou je kaskádovitá maska chladiče v souladu s novou identitou značky Hyundai. Vizuální dojem umocňují nové dvojité světlomety. V horní části LED světlometů jsou umístěny moderní elektroluminiscenční diody světel pro denní svícení. Příď a záď zdobí širokou karoserii se sebevědomým stylem. Dvoubarevná střecha modelu KONA a výběr z deseti osobitých barev karoserie nabízí mnoho individuálních kombinací.

Elegantně navržený interiér

2018-Hyundai-Kona-cabin-6Celému interiéru dominují ladné křivky, a konturované plochy v horní části přístrojové desky, které v něm vytvářejí smyslnou a kultivovanou atmosféru, zatímco tmavě lakované díly reprezentují technický a robustní charakter. Na přání je dodávaný vyhřívaný volant, chytrý klíček a tlačítko pro spuštění motoru umožňuje řidiči spustit a vypnout motor jednoduchým a  pohodlným stisknutím tlačítka. 

Nejmodernější poháněcí ústrojí a pohon všech kol

V létě 2018 uvede Hyundai pro model KONA novou generaci hospodárných vznětových motorů 1,6 litru, a to v kombinaci s šestistupňovou mechanickou převodovkou, nebo s hospodárnou dvouspojkovou převodovkou Hyundai 7DCT s bezprostředními reakcemi. Pohon všech kol bude k dispozici na přání.

Průhledový displej a široká nabídka v oblasti konektivity

Nový průhledový displej modelu KONA, nabízený poprvé v automobilu značky Hyundai, promítá důležité provozní údaje přímo do zorného pole řidiče. Největší jas ve své třídě a 8-palcová úhlopříčka zobrazení umožňují nejen snadnou čitelnost za dne, ale také rychlejší zpracování informací řidičem, aniž by byla odváděna jeho pozornost od řízení.

Na přání dodávaný informační a zábavní systém s 8-palcovým displejem zahrnuje veškeré funkce v oblastech navigace, multimediální zábavy a konektivity. Další novinkou v nabídce značky Hyundai je informační a zábavní systém Display Audio. Cestující si mohou nechat zobrazovat obsah svého chytrého telefonu na 7-palcovém displeji systému prostřednictvím funkcí Apple CarPlay nebo Android Auto. S touto funkcí mohou využívat navigační funkce telefonu, telefonovat, diktovat zprávy nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu. Systém poskytuje zákazníkům dostupnější konektivitu i v základní výbavě.

Na přání dodávaná podložka pro bezkabelové indukční nabíjení (standard Qi) mobilních telefonů umožňuje cestujícím komfortně nabíjet své chytré telefony za jízdy.

Nejmodernější bezpečnostní výbava a karoserie z vysokopevnostní oceli

2018-hyundai-kona-5Seznam bezpečnostních prvků společnosti Hyundai Motor ve výbavě modelu KONA zahrnuje asistenta pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA s detekcí chodců, asistenta pro sledování slepého úhlu BCW, asistenta pro upozorňování na další vozidla přijíždějící ze stran při couvání RCCW, asistenta pro jízdu v jízdním pruhu LKA, asistenta pro rozpoznávání únavy řidiče DAW (Driver Attention Warning), statická světla pro odbočování a asistenta dálkových světel.

Model má odolnou a lehkou karoserii, která zvyšuje jízdní dynamiku a optimalizuje bezpečnost cestujících širokým využitím vysokopevnostní oceli, dílů tvářených za tepla včetně tvrzení a 115 metrů lepených spojů.

Zdroj: hyundai.cz


  

Tags: , , ,

Comments are closed.